Чемпіонат Чернівецької області з пауерліфтингу
серед юнаків, юніорів, дорослих та ветеранів провела обласна федерація
пауерліфтингу 6-7 червня 2026 року на яких наші юнаки продемонстрували
гідний результат.
Віктор ФЕДОРЧУК – учень групи No26 – чемпіон області (1 місце) з
класичного жиму штанги лежачи та бронзовий призер (3 місце) в силовому
триборстві (жим, присідання зі штангою і станова тяга) у ваговій категорії до 83
кг.
Іван МАРТИНОВ – учень групи No16 – срібний призер (2 місце) в
силовому триборстві у ваговій категорії до 59 кг.
Нікіта ЯРОМІЙ – учень групи No27 – бронзовий призер (3 місце) з
класичного жиму штанги лежачи та бронзовий призер (3 місце) у силовому
триборстві у ваговій категорії до 74 кг.
Вітаємо наших призерів чемпіонату Чернівецької області 2026 року…
