Колектив ЧПЛАС

Приймальня директора 

Купчанко Лілія Петрівна
інспектор з кадрів
Оларь Любов Іллівна
секретар
Шлеян Ярина Михайлівна
секретар навчальної частини, стаж 7 р.
Шкварчук Віталій Дмитрович
юрисконсульт

Соціально-психологічна служба

Порубана Анжела Миколаївна
психолог I категорії, викладач психологічно-орієнтованих спецкурсів, викладач II категорії, стаж 30 р.
Беньовська Роксолана Іллівна
соціальний педагог

Педагогічні працівники

Горбашевська Наталія Митрофанівна
інженер з охорони праці, викладач загальнопрофесійних дисциплін, спеціаліст, стаж 19 р.
Князєвський Геннадій Вікторович
викладач фізичної культури, викладач I категорії, стаж 31 р.
Іордатій Василь Васильович
керівник гуртка художньо-естетичного напряму, 12 т.р., стаж 36 р. .
Дудко Лідія Федорівна
викладач загальноосвітніх дисциплін, викладач вищої категорії,старший викладач, стаж 46 р.
Ленюк Юлія Володимирівна
викладач загальноосвітніх дисциплін, викладач вищої категорії, викладач-методист, стаж 28 р.
Марич Людмила Володимирівна
викладач загальноосвітніх дисциплін, викладач вищої категорії, викладач-методист, відмінник освіти, стаж 35 р.
Маріуца Володимир Васильович
викладач спецдисциплін, викладач вищої категорії, старший викладач, стаж 31 р.
Маланчук Юрій Борисович
викладач загальноосвітніх дисциплін, стаж 1 р.
Мельник Віталій Миколайович
викладач фізичної культури, викладач II категорії, стаж 11 р.
Міхнєвич Євгеній Григорович
викладач спецдисциплін, викладач вищої категорії, викладач-методист, відмінник освіти, стаж 40 р.
Павлюк Інна Несторівна
викладач загальноосвітніх, загальнопрофесійних дисциплін, викладач вищої категорії, стаж 16 р.
Шантарук Ірина Петрівна
викладач загальноосвітніх
Петрушка Нестор Костянтинович
викладач спецдисциплін, викладач вищої категорії, викладач-методист, відмінник освіти, стаж 47 р.
Погорецька Галина Ярославівна
викладач загальноосвітніх та спецдисциплін, викладач II категорії, стаж 9 р.
Положевець Віктор Васильович
інженер-електронник, викладач загальнопрофесійних та спецдисциплін, викладач II категорії, стаж 17 р.
Рудковська Ольга Робертівна
викладач загальноосвітніх дисциплін, викладач вищої категорії, викладач-методист, стаж 22 р.
Скіпор Ірина Миколаївна
викладач загальноосвітніх дисциплін, викладач вищої категорії, старший викладач, стаж 20 р.
Степанова Ірина Олександрівна
викладач, загальноосвітніх та загальнопрофесійних дисциплін, викладач вищої категорії, старший викладач, стаж 22 р.

Майстри виробничого навчання

Антощук Олександр Олександрович
майстер виробничого навчання з професії «Електрогазозварник» 14 т.р., майстер в/н I категорії, викладач спецдисциплін, спеціаліст, стаж 17 р.
Ахременко Віктор Тимофійович
майстер виробничого навчання з професії “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів” 14 т.р., майстер в/н I категорії, викладач загальноосвітніх дисциплін I категорії, стаж 41 р..
Бабій Наталія Василівна
майстер виробничого навчання з професії “Слюсар-електрик з ремонту електроустаткування” 14 т.р., майстер в/н I категорії, викладач спецдисциплін, спеціаліст, стаж 17 р.
Барбалат Анатолій Михайлович
майстер виробничого навчання з професії «Слюсар з експлуатації та ремонту газового устаткування, електрогазозварник» 12 т.р., викладач спецдисциплін, спеціаліст, стаж 35 р.
Бевцик Іван Миколайович
майстер виробничого навчання з практичного водіння, 14 т.р., майстер в/н I категорії, стаж 30 р.
Бєлік Євгенія Михайлівна
майстер виробничого навчання з професії «Рихтувальник кузовів, електрозварник ручного зварювання», 14 т.р., майстер в/н I категорії, відмінник освіти, стаж 45 р.
Вакіш Микола Васильович
майстер виробничого навчання з професії “Слюсар-електрик з ремонту електроустаткування на автомобільному транспорті” 14 т.р., майстер в/н I категорії, стаж 57 р.
Войтович Богдан Семенович
майстер виробничого навчання з професії «Рихтувальник кузовів, електрозварник ручного зварювання» 14 т.р., майстер в/н I категорії, стаж 52 р.
Дишловий Юрій Миколайович
майстер виробничого навчання з професії “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів” 12 т.р., викладач спецдисциплін, спеціаліст, стаж 26 р.
Казакбаєва Марія Олексіївна
майстер виробничого навчання з професії “Слюсар-електрик з ремонту електроустаткування” 14 т.р., майстер в/н II категорія, стаж 35 р.
Карнаух Ніна Касіянівна
майстер виробничого навчання з професії «Рихтувальник кузовів, електрозварник ручного зварювання», 14 т.р., майстер в/н I категорії, відмінник освіти, Нагрудний знак «А. С. Макаренко», стаж 56 р.
Козарійчук Денис Васильович
майстер виробничого навчання з професії “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів”, 13 т.р., викладач спецдисциплін, спеціаліст, стаж 15 р.
Колісниченко Ірина Володимирівна
майстер виробничого навчання з професії “Слюсар-електрик з ремонту електроустаткування” 14 т.р., майстер в/н I категорії, викладач спецдисциплін, спеціаліст, стаж 38 р.
Король Павло Олександрович
майстер виробничого навчання з професії «Електрогазозварник»
Лабач Андрій Васильович
майстер виробничого навчання з практичного водіння, 12 т.р., стаж 9 р.
Логін Мірча Вікторович
майстер виробничого навчання з професії “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів” 14 т.р., майстер в/н I категорії, відмінник освіти, стаж 51 р.
Мец Олександр Теофілович
майстер виробничого навчання з професії “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів”, 14 т.р., стаж 41 р.
Москалюк Іван Юрійович
майстер виробничого навчання з професії “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів” 14 т.р., майстер в/н I категорії, відмінник освіти, стаж 46 р.
Петров Кузьма Єрмілович
майстер виробничого навчання з професії “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів” 14 т.р., майстер в/н I категорії, стаж 68 р.
Робулець Іван Васильович
майстер виробничого навчання з професії “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів”
Саранча Віталій Григорович
майстер виробничого навчання з професії “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів”, 13 т.р., стаж 28 р.
Церковнюк Василь Васильович
майстер виробничого навчання з професії “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів”, 14 т.р., викладач спецдисциплін, викладач II категорії, стаж 15 р.