Державна кваліфікаційна атестація – це завершальний етап навчально-виробничого процесу, що здійснюється відповідно до Закону України „Про професійно-технічну освіту”

Державна кваліфікаційна атестація – це завершальний етап навчально-виробничого процесу, що здійснюється відповідно до Закону України „Про професійно-технічну освіту”

Відбувся захист  ІІ розряду

20 вересня 2021 року в Чернівецькому професійному ліцеї автомобільного сервісу відбувся захист  ІІ розряду групи №26 з професії “Слюсар-електрик з ремонту електроустаткування на автомобільному транспорті; Водій автотранспортних засобів категоріі “В” і “С””.

Поетапна атестація

20 вересня 2021 року в Чернівецькому професійному ліцеї автомобільного сервісу пройшла поетапна атестація, присвоєння кваліфікаційного розряду, навчальній групі№26 по спеціальності “Слюсар-електрик з ремонту електроустаткування” під керівництвом майстра в.н. Колісниченко І.В.

Поетапна атестація

04 жовтня 2019 року в Чернівецькому професійному ліцеї автомобільного сервісу відбулась поетапна атестація 3 розряду, групи №25 зі професії: “Рихтувальник кузовів; електрозварник ручного зварювання”, майстер виробничого навчання Войтович Б. С.

Відбулась поетапна атестація

03 жовтня 2019 року в Чернівецькому професійному ліцеї автомобільного сервісу відбулась поетапна атестація груп №27 та №28 з професії: “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів“. Захист здійснювався в письмовому вигляді. Майстри виробничого навчання Ахременко В.Т. та Дишловий Ю.М. ФОТО

Поетапна атестація

19 вересня 2019 року в Чернівецькому професійному ліцеї автомобільного сервісу відбулась поетапна атестація гр.№ 16 з професії: “Слюсар – електрик з ремонту електроустаткування на автомобільному транспорті; Водій автотранспортних засобів категоріі “В” і “С””, майстер виробничого навчання Казакбаєва М.О.  

Державна поетапна атестація

Сьогодні, 6 червня 2019 року в Чернівецькому професійному ліцеї автомобільного сервісу відбулась ДПА (державна поетапна атестація), з математики група №35 спеціальність: «Рихтувальник кузовів, електрозварник ручного зварювання.

Відбулась державна поетапна атестація

5 червня 2019 року в Чернівецькому професійному ліцеї автомобільного сервісу відбулась ДПА (державна поетапна атестація), з фізики групи №36 спеціальність: “Слюсар-електрик з ремонту електроустаткування” та груп №37-38 спеціальність: “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів”.