5.02.2022року розпочався перший етап конкурсу за здоровий спосіб життя.
Згідно наказу 18 від 11.02.2022 року та плану заходів першого етапу конкурсу за здоровий спосіб життя учні, які проживають у гуртожитку розпочали роботу по підготовці кімнат та території до проведення конкурсу на кращу кімнату.
