Зустріч з головним енергетиком фірми “Будмонтаж – 2001”

З 22.11.2021р. по 26.11.2021р. в ліцеї проводився Тиждень професійної (професійно-технічної) освіти в рамках Всеукраїнського тижня професійної (професійно-технічної) освіти. 

На протязі цього тижня були проведені бесіди з роботодавцями та працівниками відомих підприємств на тему «Моя формула успіху».

24.11.2021 року в  групі №26 з професії «Слюсар-електрк з ремонту електроустаткування»  свою формулу успіху висвітлив наш колишній  майстер в/н на теперішній час Головний енергетик будівельної  фірми «Будмонтаж – 2001» Василь БАБІЙ. В своїй розповіді він повідомив про перспективи професійної діяльності наших випускників та потребу на ринку праці з даної професії.  На даний момент під його керівництвом працюють наші випускники та проходять в/н та практику здобувачі освіти 2-3 курсів.

25.11.2021 року в ліцеї проводилась зустріч з регіональним представником відомої фірми виробника зварювального обладнання та інструменту «ESAB» Назаром СТЕПАНЧУКОМ. Під час зустрічі пан Назар розповів  про сучасні зварювальні технології, перспективу на ринку праці кваліфікованого робітника з професії «Електрозварник ручного зварювання» та «Електрогазозварник».  Можливості та перспективу працевлаштування та роботи на відомих підприємствах України та Іноземних держав.