Спартакіада ЧПЛАС з міні-футболу серед навчальних груп

Завершились змагання спартакіади ЧПЛАС з міні-футболу серед збірних команд навчальних груп. На попередньому етапі, команди змагались окремо на кожному курсі за результатами яких перші місця вибороли:

• серед команд СПТУ 1 курсу – група №18;
  • серед команд СПТУ 2 курсу – група №26;
  • серед команд СПТУ 3 курсу – група №37;
  • серед команд ТУ груп – група №12

які і створили фінальну четвірку для виявлення абсолютного чемпіона ліцею та призерів змагань.

За результатами фінального турніру чемпіонами ЧПЛАС стали здобувачі освіти групи №12 (на фото) (майстер ВН Віктор БАРБАЛАТ); друге місце і срібні нагороди здобула група №26 (майстер ВН Ірина КОЛІСНИЧЕНКО), а трете призове місце вибороли футболісти групи №37 (майстер ВН Іван МОСКАЛЮК).

Найближчим часом, на урочистій лінійці, т.в.о. директора ліцею Володимир БОЙЧУК проведе нагородження переможців і призерів змагань.