Всеукраїнський фестиваль «Козацька наснага»

Другий (обласний) етап Всеукраїнського фестивалю «Козацька наснага» серед учнівської молоді закладів професійної (професійно-технічної) освіти проведено 21 вересня п.р. Чернівецьким обласним відділенням Комітету з фізичного виховання і спорту МОН України на базі професійного машинобудівного ліцею. В даному заході взяли участі і наші юнаки, які наполегливо готувалися до змагань і успішно виступили.

Так з 8-ми видів програми, у двох, а саме: змаганнях з армреслінгу ( Дмитро ІОНИСІЙ, Вадим ЧУЛКОВ – група №20 та Юрій ДЕРПАК – група №22 на фото) та у конкурсі «підніми козака» (Юрій Дерпак і Станіслав Онофрієсе – група №22, Дмитро Іонисій і Вадим ЧУЛКОВ – група №20 та Олег Бондаренко – група №16) вищезазначені юнаки стали переможцями (1 місце). У конкурсі з перетягування линви (на фото) ми у призерах – 2 місце і у конкурсі силачів з гирьового спорту Станіслав КОСТЕНЧУК (група №10) та Андрій КОВАЛЬ (група №17) – здобули призове – 3 місце.

За результатами комплексного заліку збірна команда ЧПЛАС здобула бронзові нагороди, виборовши трете загальнокомандне місце серед 11 навчальних закладів професійно-технічної освіти Буковини.