Години спілкування на тему: “Шкідливі звички” 5 Березня, 2020 admin В рамках місячника за доровий спосіб життя бібліотекар Прийдун І.Я. 05 березня в ліцеї провела бесіду з учнями ІІІ курсу на тему: “Шкідливі звички”. Також в бібліотеці оформлена тематична поличка “Молодь обирає здоров′я”.