Рефреш-тренінг “Застосування коучинг технології в діяльності педагога”

DSC_3372

16 жовтня 2018 року у Чернівецькому професійному ліцеї автомобільного сервісу методистом Барбалат І.В. було проведено рефреш-тренінг з викладачами та майстрами виробничого навчання ліцею.
Тематикою тренінгу було формування педагога-інноватора в контексті сучасної освіти, застосування коучинг технології в діяльності педагога.
Під час тренінгу педагоги визначали основні професійно-значущі характеристики педагога-інноватора, сутність коучинг технології, формували практичні навички використання коучинг технології в своїй діяльності, розривали дидактичні, психолого-педагогічні та методичні аспекти застосування коучинг технологій в навчально-виховному процесі.
Рефреш-тренінг включав в себе виконання семи інтерактивних вправ («само- презентація», «очікування», «криголам», «мозковий штурм», «порівняння методів та стилів навчання», гру-дискусію «Практичне застосування методу створення ситуації пізнавальної дискусії», «колесо шкалування») та інформаційного блоку. На початку та по завершенні тренінгу педагоги заповнювали таблиці оцінювання за такими критеріями: «Бачення. Компетентності. Технології».