Білі олімпійські ігри

 

IMG_20180207_135630

Позаурочний захід, присвячений відкриттю

ХХІІІ зимових олімпійських ігор

 «Білі Олімпійські ігри в Пхьончхані»

Підготував

Викладач фізичної культури

Князєвський Г.В.

План                                                                                                           проведення позаурочного заходу,

присвячений відкриттю

ХХІІІ зимових олімпійських ігор

 «Білі Олімпійські ігри»

 

Дата  проведення:   7 лютого 2018 року                                                                      

Мета проведення: ознайомити учнів з  історією  Олімпійських ігор та поглибити знання щодо основних  цінностей  Олімпізму  та  кодексу  спортивної честі, формувати здоров’язберігаючу компетентність; пропагувати здоровий спосіб життя, розвивати логічне мислення та інтерес до історії спорту; виховувати  патріотизм цілеспрямованість, повагу до оточуючих , вміння працювати в команді.

 

Учасники:   4 команди по 5 учнів (учні першого курсу).

 

Обладнання: – ноутбук, кінопроектор,екран. телевізор.

 

Місце проведення: – Актова зала

 

І Організаційна частина

 

Вступна частина

Правила  гри:

1.В турнірі участь беруть чотири команди в кількості 5 учнів  з навчальних  груп  першого курсу.

2.Турнір  проводиться у чотири тура.

1тур – Оцінювання попередньо підготовленого учнями реферату на тему історії Олімпійських ігор. Реферат оцінюється журі за десятибальній шкалою.

ІІ тур – Оцінювання  попередньо підготовленої  учнями стіннівки на тему історії Олімпійських ігор. Стіннівки оцінюється журі за десятибальній шкалою.

 

ІІІ тур – Бліц – турнір   з питаннями на тему “ Історія  Олімпійських  ігор “ Завдання кожної команди набрати як можна більшу кількість балів відповідаючи на запитання бліц – турніру. Правильна відповідь на Бліц – турнірі оцінюється журі, в один бал. Учасники відповідають  на  запитання,  диференційовані  у дві групи питань:- “Імена” і “Дати“. Команда, яка набрала найбільшу кількість балів в конкурсі рефератів та конкурсі стіннівок отримують право першими визначити групу питань та порядковий номер питання. Далі це право отримує команда, яка правильно відповіла на запитання. Бліц турнир триває до моменту коли одна з команд набирає 6 очок. Дві команди, які набрали найбільшу кількість очок виходять у фінал.

ІV тур –  Інтелектуальна першість між командами, які вийшли у фінал  з питаннями на тему “Історія Олімпійських ігор”. Завдання кожної з двох  команд  набрати як можна більшу кількість балів відповідаючи у повному обсязі  на запитання. Правильна відповідь  оцінюється журі, в два бали. Правильна відповідь  але дана не в повному обсязі оцінюється в один бал.

 

ІІ.Основна частина

Хід гри

1) Вступна промова   з переглядом відеороликів на тему  “Історія  Олімпійських  ігор”.                                                                                     –  15хв

2) Бліц – турнир                                                                                            –  10 хв.

3) Інтелектуальна першість між командами. Які вийшли у фінал         –  15 хв.

4) Підведення підсумків та нагородження переможців турніру             –   5 хв.

 

 

 

 

 

 

Викладач фізичного виховання                                          Князєвський  Г.В.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.